zoznamko.com 

Prihlásiť sa

Slovenská seriózna zoznamka

Zaregistruj sa a kontaktuj ostatných užívateľov na slovenskej zoznamke ZOZNAMKO.com

Rýchla a bezplatná registrácia + prezeranie profilov.


Dátum narodenia:

Mal/a si na mysli user@domain.com ×

Mám viac ako 18 rokov. Prečítal/a som si Podmienky používania, Súkromie, Cookies, rozumiem im a akceptujem ich. Súhlasím tiež s prijímaním emailových spravodajcov, aktualizácií účtov, oznámenia a správ z iných profilov odoslaných zoznamko.com.

Najnovší užívatelia

hiteshpatil95
Poľsko, Bobrowniki
kanefe86
Nemecko, Frankfurt am Main
Someone
Someone 34
Nemecko, Berlin
kinodani
Švajčiarsko, Belp
e1.guapo
Poľsko, Krakow
Maiblume
Nemecko, Stuttgart
sara
sara 29
Holandsko, Amsterdam
Gedas
Gedas 35
Švédsko, Stockholm
rafal007
Poľsko, Babice
Rimvy
Rimvy 33
Litva, Pakruojis
robertgyurcsik0387
Veľká Británia, Great Waltham
sovigliana1974
Taliansko, Empoli
Afrooos
Afrooos 29
Slovensko, Žilina
Alexaphex
Taliansko, Rome
Alex29
Alex29 36
Nemecko, Limburg an der Lahn

8383 členov z celého Slovenska online práve teraz


 

 

Google+


Prečo sa zoznámiť na ZOZNAMKO.com?

Zoznamko.com je moderný zoznamovací portál, ktorý urobí z vyhľadávania životných partnerov jednoduchú záležitosť. Na základe poskytnutých informácií sa Vám budeme snažiť nezáväzne vybrať ľudí, ktorí Vám najviac sedia a ktorí Vás môžu kontaktovať. Pritom ale druhej strane neposkytujete žiadne osobné údaje ako napríklad email alebo telefón (bližšie uvedené v Podmienkach používania). Bezplatná registrácia umožňuje vytvoriť si svoj vlastný profil. Ako člen našej zoznamky môžete absolútne zadarmo vyhľadávať partnerov v tisícoch profiloch, fotkách a videí slobodných mužov a žien nielen na Slovensku, ale aj celej Európy. Veríme, že nájdete presne to, čo Vám vyhovuje.


fotky a videá na zoznamke

Jednoduchá a účelná prezentácia

Nikdy nebolo jednoduchšie zviditeľniť sám seba na zoznamke tak rýchlo. Fotka alebo video z Vás spraví žraloka v mori rybiek a rybky sa budú samé hlásiť o pozornosť. Pohrajte sa so svojou fotkou alebo urobte šialené video a vyberajte si bez toho, aby ste sa museli namáhať. Na karte svojho profilu s názvom Foto/Video si jednoducho vytvorte fotku priamo cez webkameru alebo nahrajte svoju uloženú na počítači. Veľa mužov a žien totiž vyhľadáva partnera hlavne na základe fotografie, čo pre nich býva najviac smerodajné. Povedzte niečo viac o sebe, akého partnera a čo hľadáte pre neskoršie stretnutie alebo rande. Okolo Vás je veľké množstvo potencionálnych partnerov na zoznámenie, rande alebo schôdzku.

podrboné vyhľadávanie v profiloch užívateľov zoznamky

Podrobné vyhľadávanie v tisícoch profilov

Uvedomujeme si, že naši členovia zoznamky sú veľmi nároční a kladú veľký dôraz na správny výber partnera podľa vlastných chutí. Detailné vyhľadávanie preto umožňuje podrobné selektovanie kľúčových erotických vlastnosti partnera akými sú: vek, pohlavie, sexuálna orientácia, štát, okres, mesto, záujmy, záľuby, jazyk a podobne. Ak nájdete niekoho, kto sa Vám páči, môžete mu poslať správu prostredníctvom emailu, alebo začať chatovať, prípadne skúsiť video chat. Alebo doňho jednoducho šťuchnite, ako to poznáte z facebooku. Všetko závisí od formy a spôsobu komunikácie a ochote členov, či chcú komunikovať - tomu výrazne napomôže práve vhodne a správne vyplnený Váš osobný profil.

slobodné ženy a slobodní muži na slovenskej zoznamke

Využívajte online zoznamku naplno a bez obmedzení

Základnou pointou zoznamovacieho portálu je chrániť súkromie jeho členov, ponechať ich anonymitu do tej chvíle, až kým samostný člen zoznamky sa nebude cítiť natoľko spokojný, že bude chcieť dať druhej strane niektoré osobné údaje kvôli bližšiemu zoznámeniu. Ako zaregistrovaný člen zoznamky budete mať vlastnú emailovú schránku, tzv. email box.


životný partner cez našu zoznamku


Prečítajte si naše články o vzťahoch a zoznamovaní sa online

články o zoznamovaníčlánky o vzťahoch na zoznamko.comrady a tipy pre online zoznamku

 

Niečo viac o našej online zoznamke:

O spôsobe ako uspieť a nájsť si svojho životného partnera, o životoch ľudí, ktorí spoznali svoje šťastie cez internet a hlavne

rady a tipy pri online randení, čomu sa vyvarovať alebo naopak robiť viac a v neposlednom rade zaujímavé životné príbehy našich členov.

 

 • Ako vytvoriť úspešný profil?
 • Skôr než vymenujeme jednotlivé rady je nutné si uvedomiť, že váš profil je základ. Od toho, čo o sebe napíšete, sa potom bude odvíjať celá komunikácia. Ide teda o prvotné informácie ktorých cieľom je charakterizovať vás, takže si dajte záležať a jednotlivé kolónky v profile vyplňte svedomito.

   

 • Prečo ľudia preferujú online zoznamku namiesto klasického zoznámenia?
 • Vaša kolegyňa si prostredníctvom internetovej zoznamky našla terajšieho manžela, vaši priatelia sa s niekým zoznámili už niekoľkokrát cez internet, no vy ešte stále váhate. Osmeľte sa a vyskúšajte aj vy zoznamovanie online – je to jednoduchšie, rýchlejšie a predovšetkým bez stresu. Nemusíte mať obavy zo zlyhania, nemusíte odpovedať všetkým a nemusíte v sebe zbierať odvahu. Vy si vyberáte koho oslovíte a na všetko máte čas.

   

   

 • Toto na prvom rande nikdy nerobte!
 • Zoznamovanie cez internet dopadlo na výrobnú, začali ste si rozumieť a konečne máte chuť zoznámiť sa aj osobne. Nervozite asi nijako nepredídete, ale zvyšok môžete ovplyvniť. Čomu by ste sa teda mali vyhnúť, aby vaše prvé rande dopadlo dobre?

 • 7 vecí, ktorým sa treba vyhnúť pri zoznamovaní
 • So zoznámením obvykle nemávate žiaden problém, ale ako rýchlo vám niekto napíše tak rýchlo aj viac neodpíše. Ak sa vám to často stáva zmeňte spôsob písania - niektorým témam sa zo začiatku stačí len vyhnúť alebo ich preberať s nadhľadom. Rozhodne počas konverzácie zabudnite na otrepané frázy alebo prílišné horekovanie. Radšej po sebe správu ešte raz dôkladne prečítajte než by ste ju odoslali bez uváženia.

   

   

 • Zoznamovacie rande naslepo
 • Dohodli ste si rande s niekým so zoznamky? Síce ste preberali množstvo tém a zaiste ste si vymenili aj fotografie, predsa len ide stále o zoznámenie sa naslepo. Nikdy totiž nemáte istotu, že fotografie patria naozaj danej osobe, a taktiež nemôžete dopredu vedieť či si budete rozumieť. Počas komunikácie cez internetovú zoznamku ste sa vyhli tichu lebo ste obaja mali čas na premýšľanie, ale osobné stretnutie môže byť o inom. Ako zvládnuť "slepé stretko" bez problémov?

   

 • Príbehy tých, čo sa zoznámili online
 • Prinášame vám krátke príbehy od tých, ktorí sa úspešne zoznámili online prostredníctvom zoznamky a rozhodli sa podeliť so svojím príbehom...

   

  Ďalšie články nájdete tu...

  Neváhajte zbytočne a spoznajte svojho životného partnera (možno) práve na našej zoznamke. Tešíme sa na Vás. Zaregistrujte sa hore.