zoznamko.com 

Přihlášení

Seriózní seznamka

Register to contact ZOZNAMKO.com members!

Free sign up.

Meet new people today!


Datum narození:

Měl/a jsi na mysli user@domain.com ×

Jsem starší 18ti let. Přečetl/a jsme si Podmínky používání, Soukromí, Cookies, rozumím jim a akceptuji je. Souhlasím také s přijímáním e-mailových zpravodajů, aktualizací účtů, oznámení a zpráv z jiných profilů odeslaných zoznamko.com.

Nejnovější členové naší seznamky

riqui
riqui 51
Španělsko, Castelldefels
cameron77h
Island, Reykjavik
Paulius
Paulius 31
Norsko, Oslo
e1.guapo
Polsko, Krakow
Maiblume
Německo, Stuttgart
pac
pac 50
Španělsko, Santander
tiemast
tiemast 26
Itálie, Bolzano
heniek
heniek 46
Polsko, Gdansk
boss-aza_94
Island, Reykjavik
Il flower
Malta, Naxxar
timo.kuusisto
Finsko, Helsinki
henrikvecsey
Velká Británie, London
Gabriel
Gabriel 29
Holandsko, Eindhoven
Vytautass42
Švédsko, Halmstad
dilovarese
Itálie, Varese

9411 členů z celé Evropy online právě teď


Proč se seznámit na ZOZNAMKO.COM?

Zoznamko.com je moderní seznamovací portál, který dělá z vyhledávání životních partnerů co nejjednodušší záležitost. Zároveň je součástí celosvětové sítě internetových seznamovacích portálů Datingfactory.com. Management a pracovníci jsou profesionálové v provozování systémů v online seznamování, mají několikaleté zkušenosti, proto vědí všechno o hledání lásky a životního partnera prostřednictvím internetu. Tyto zúročeny zkušenosti nabízejí i Vám, například v hledání romantiky, budoucích vztahů či přátelství! Na základě poskytnutých informací se Vám bude snažit nezávazně vybrat lidi, kteří vám nejvíce sedí a kteří vás mohou kontaktovat. Přitom ale druhé straně neposkytuje žádné osobní údaje jako například email nebo telefon (blíže uvedeno v Podmínkách užívání). Bezplatná registrace umožňuje vytvořit si svůj vlastní profil. Jako bezplatný člen můžete absolutně zadarmo vyhledávat partnery v tisících profilech, fotkách a videí svobodných mužů a žen celé Evropy. Můžete použít i rozšířené vyhledávání pro bližší specifikaci vlastností partnera tak, že najdete přesně to, co vám vyhovuje.


Efektně a přitom jednoduše na úspěšný profil

Abyste mohli začít hledat svého možná budoucího partnera, je třeba vyplnit váš osobní seznamovací profil. Nezapomínejte, že i ostatní členové tohoto seznamovacího portálu Zoznamko.com, kteří hledají životního partnera, vyplňují svůj profil detailně - váš důsledně vyplněn profil jim pomůže Vás najít! Přidejte i svou aktuální fotku. Mnoho mužů a žen totiž vyhledává partnera hlavně na základě fotografie nebo to bývá pro ně směrodatné. Řekněte něco více o sobě, jakého partnera a co hledáte pro pozdější setkání nebo rande. Kolem Vás je velké množství potencionálních partnerů na seznámení nebo rande, schůzku, kteří hledají stejně jako Vy - pomozte nám proto popisem v profilu, koho Vám máme pomoct najít. Je velmi těžké vědět, kde začít hledat, proto Vám rádi i takto pomůžeme najít partnera.

Jak to funguje...online seznamka

Po tom, co jste si vytvořili seznamovací profil na Zoznamko.com, můžete procházet a sledovat fotky a profily ostatních členů, partnerů nebo přátel. Pokud najdete někoho, kdo se Vám líbí, můžete mu poslat zprávu prostřednictvím emailu, nebo začít chatovat, případně zkusit video chat. Vše závisí na formě a způsobu komunikace a ochotě inzerentů, zda chtějí komunikovat - tomu výrazně napomůže právě vhodně a správně vyplněný Váš osobní profil. Video chat může předejít zklamání z toho, že na druhé straně sedí vysoký, hubený a hezký mladý muž, protože na monitoru uvidíte jen malého, tučného a starého, což vám určitě ušetří čas a zbytečné emoce. Používejte i naše knihu hostů, kde můžete zanechat nějakou zprávu, myšlenku nebo i vtip. Necháte tak o sobě zmínku, která může někoho zaujmout. Můžete tam také číst zprávy a případně zanechat komentář.

Seznamujte sa bezpečně a na správném místě

Základní pointou seznamovacího portálu je chránit soukromí jeho členů, ponechat jejich anonymitu do té chvíle, dokud samotný člen - inzerent, se nebude cítit natolik spokojen, že bude chtít dát druhé straně některé osobní údaje kvůli bližšímu seznámení. Jako zaregistrovaný člen této seznamky máte vlastní emailovou schránku (email inbox). To znamená, že můžete chatovat zcela bezpečně a soukromě, aniž byste dávali druhé straně nějaké osobní informace. V případě, že tak budete chtít, sami mu (jí) tyto informace posunete. Kromě toho, ale můžete blokovat Vám nepříjemných lidí, kteří Vás neustále kontaktují, k tomu slouží zabudovaná velmi efektivní blokovací anti-scammer technologie. Chceme, aby seznamování na našem webu bylo příjemnou, nestresujúcou a hlavně bezpečnou zkušeností.